منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آرشيو اخبار نيكوكاران
اخبار
بازگشت به صفحه اصلي
تاريخ و زمان
جستجو در سايت
خبرنامه
ورود
نخستین نشست هم‌اندیشی کتابخانه‌های مشارکتی قم نخستین نشست هم‌اندیشی کتابخانه‌های مشارکتی قم با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی قم، نخستین نشست هم‌اندیشی کتابخانه‌های مشارکتی قم با حضور آیت‌الله فقیهی مسئول کتابخانه عمومی آیت‌الله فقیهی، حجت‌الاسلام والمسلمین امیرعطاءالله جباری مدیرکل کتابخانه های عمومی، حجت‌الاسلام سیدصادق دهسرخی مسئوا کتابخانه آیت‌الله دهسرخی و شماری از کارشناسان ستاد، مدیران و مؤسسین کتابخانه‌های مشارکتی قم برگزار شد.

 مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قم در این جلسه اظهار داشت: هیچ تفاوتی بین کتابخانه‌های نهادی و مشارکتی وجود ندارد و هدف همه ما از انجام فعالیت‌ها، تلاش در راستای ارتقای سطح مطالعه مفید است.

حجت‌الاسلام والمسلمین جباری همچنین با اشاره به طرح کتاب‌خوان ماه گفت: کتابخانه‌های مشارکتی با اجرای این در طرح در قالب نشست‌های نقد و کتاب‌خوان می‌توانند به معرفی کتاب‌های خوب با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی بپردازند.

 وی همچنین در خصوص مشکلات مطرح شده توضیحاتی را ارائه کرد و در پایان قول حمایت‌های لازم، از برنامه‌های فرهنگی را به شرط داشتن اختیارات قانونی این اداره کل داد.

 گفتنی است در این جلسه همچنین مدیران و کارشناسان ستاد به تبادل نظر با یکدیگر پرداختند و راهکارهایی را پیرامون فعالیت‌ها و همکاری‌های دو جانبه ارائه کردند.