1396/4/11 یکشنبه

در قالب طرح اهدای کتاب به کتابخانه ها صورت پذیرفت؛

اهدای بیش از 65 هزار نسخه کتاب کمک آموزشی بنیاد علمی آموزشی قلم چی به کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه

با پیگیری های صورت گرفته با بنیاد علمی آموزشی قلم چی، بیش از 65 هزار نسخه کتاب کمک آموزشی و تست در مقاطع مختلف تحصیلی چاپ جدید در قالب طرح اهدای کتاب به کتابخانه ها به کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه اهدا شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کرمانشاه، معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، از تجهیز کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه به بیش از 65 هزار نسخه کتاب کمک آموزشی و تست در مقاطع تحصیلی مختلف، توسط بنیاد علمی آموزشی قلم چی در قالب طرح اهدای کتاب به کتابخانه ها خبر داد.

خونسار در ادامه خاطر نشان کرد: با پیگیری و تلاش اداره کل کتابخانه های عمومی و انجمن خیرین کتابخانه ساز استان با بنیاد علمی آموزشی قلم چی، بیش از 65 هزار نسخه کتاب تست و کمک درسی چاپ جدید به اداره کل کتابخانه های عمومی استان اهدا شد.

خونسار ضمن تشکر و قدردانی از همکاری بنیاد خیریه علمی آموزشی قلم چی، اظهار داشت: کتابهای اهداء شده که در قالب طرح اهدای کتاب به کتابخانه ها صورت گرفته، مربوط به تمامی مقاطع تحصیلی و رشته گروه های تحصیلی مختلف می‌باشد که می‌تواند نقش بسزائی در جذب دانش آموزان و دانشجویان به کتابخانه های عمومی استان داشته باشد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به اهمیت کتابهای کمک آموزشی در رشد و پیشرفت دانش آموزان گفت: با نظر به اینکه خرید کتابهای کمک آموزشی و کنکوری برای اقشار کم درآمد جامعه سخت است، لذا تجهیز و به روزرسانی کتابخانه های عمومی به کتابهای آموزشی و کمک درسی یکی از نیازها و خواسته های اعضاء است، که خوشبختانه با مساعدت و همکاری بنیاد علمی آموزشی قلم چی کلیه کتابخانه های استان به ازای هر 5 عضو دو نسخه از کتابهای کمک آموزشی این مؤسسه تجهیز شده است.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در پایان گفت: استان کرمانشاه اولین استانی است که این طرح در آن بصورت کامل در تمامی کتابخانه های عمومی آن اجرایی شده است.

 
نسخه قابل چاپ
بيشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.