1395/9/14 یکشنبه

از سوی بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی؛

بیش از 9 هزار نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان تهران اهدا شد

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تهران از اهدای 9 هزار و 105 نسخه کتاب با اعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و 545 میلیون ریال از سوی بنیاد قلم‌چی به کتابخانه‌های عمومی استان تهران خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی تهران، علی نیکنام با اعلام این خبر گفت: در راستای اهداف خیرخواهانه بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی ب منظور ارتقاء سطح علمی دانش آموزان، دانشجویان و دانش‌پژوهان 9 هزار و 105 نسخه کتاب به مبلغ یک میلیارد و 545 میلیون ریال، از سوی این بنیاد جهت خرید کتاب‌های کمک‌آموزشی به کتابخانه‌های عمومی استان تهران اهدا شده است. به این منظور طی چند هفته اخیر، 137 مسئول کتابخانه در سطح استان تهران با مراجعه به این بنیاد تا سقف یک‌میلیون و پانصد هزار تومان برای هر کتابخانه خرید کردند.

 نیکنام افزود: کتاب در گسترش فرهنگ مطالعه مردم نقش اساسی دارد و یکی از راه‌های جذب مشارکت‌های مردمی اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی است.

 مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تهران با اشاره به سهم خیرین در گسترش فرهنگ مطالعه مفید بیان کرد: ساخت کتابخانه و اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی اقدامی بسیار خداپسندانه است و خیرین در سال 95 با اشتیاق بیشتری در این حوزه فعالیت کرده‌اند.

 وی در پایان از اهتمام کانون فرهنگی آموزشی قلم‌چی در کمک به کتابخانه عمومی تقدیر کرد.

 
نسخه قابل چاپ
بيشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.