اخبار
با همت «حبیب الله امامی» انجام شد؛اهدای 1800 نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان نمین

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نمین از اهدای 1800 نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی این شهرستان توسط یکی از خیرین نیکوکار نمینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، محمد فتحی با بیان اینکه این کتابها توسط خیّر نیکوکار «حبیب الله امامی» اهدا شده اند، اظهار داشت: کتابهای مذکور طیف گسترده ای از حوزه های نشر را شامل شده و حتی برخی از چاپ های کمیاب محسوب میشوند.

این مسئول، کتب اهدا شده را بخشی از کتابخانه شخصی حبیب الله امامی ذکر کرده و خاطرنشان ساخت: این خیّر نیک اندیش، قصد اهدای کتابهای بیشتر به کتابخانه های عمومی را دارند.

وی، ضمن تقدیر از این خیّر نیکوکار، از عموم فرهنگ دوستان شهرستان نمین خواست تا یاریگر کتابخانه های عمومی این شهرستان در خصوص غنی سازی منابع، تجهیز کتابخانه های عمومی و ساخت کتابخانه در روستاهای پرجمعیت باشند.

فتحی، فعالیت انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان نمین را در خور تحسین دانسته و افزود: با توجه به ترکیب این انجمن و حضور افراد معتمد و توانمند در انجمن، انتظار داریم در آینده نزدیک شاهد ثمرات پر خیر و برکت انجمن در حوزه کتابخانه سازی باشیم.